Loder


DUYURU

Türkiye'de Channel Partner olarak, yıllardır, temsilciliğini yaptığımız APICS organizasyonu, 23.Ocak.2019 tarihinden itibaren, faaliyetlerini ASCM "Tedarik Zinciri Yönetimi Derneği" adıyla yürütmeye devam edecektir. Bu yapılanmanın ana amacı, kişisel ve kurumsal alandaki hizmetlerini daha kaliteli ve amaca uygun olarak, daha geniş bir yelpazede sunmayı hedeflemesidir.
 
ASCM'in alt grubu olarak APICS; daha önce verdiği CPIM, CSCP, CLTD ve SCOR eğitimlerini ve sertifikasyonunu vermeyi sürdürecektir. Halen APICS üyesi de olan üyelerimizin, durumlarında herhangi bir değişiklik olmadan; ASCM'in bir üyesi olarak hizmet almaya devam edeceklerdir. Daha kaliteli eğitim ve sertifikasyon hizmeti vermeyi amaçlayan yeni yapılanmanın, üyelerimize hayırlı olmasını dileriz. Yeni yapılanma ile ilgili bilgilendirmeye devam edeceğiz. Daha detaylı bilgi almak isteyen üyelerimiz, ascm.org sitesini ziyaret edebilirler.

APICS SINAVINA GİRMEK İSTEYENLERİN DİKKATİNE

APICS hakkında bilgi almak istediğinizi [email protected] adresine mail atmanız gerekmektedir.

APICS sınavları ve eğitimi için APICS ve LODER üyeliği gerekmektedir. Bu üyelik ikisi bir arada 220 Dolar olarak belirlenmiştir.

Üyelik işlemleri için mail veya telefon ile bize ulaşabilirsiniz.

Telefon: 0536 379 80 80

LODER, APICS' in Türkiye Temsilcisidir.

- APICS, merkezi Chicago - Illinois / ABD olan, üretim / operasyon yönetimi, envanter, tedarik zinciri, malzeme yönetimi, satınalma ve lojistik alanlarında global olarak lider ve en önemli bilgi sağlayıcı kurum olarak görülmektedir. 1957'den beri, şirketler ve bireylerin, üstün eğitimleri, uluslararası kabul görmüş sertifikaları, geniş kaynakları ve dünya çapında tanınmış sektör profesyonellerinden oluşan ağa sahiptir.

- APICS (www.apics.org) Dünya'nın pek çok ülkesinde LODER gibi kar amacı gütmeyen dernek ve örgütler tarafından temsil edilmekte ve konusunda eğitim, sınav, sertifikasyon, kongre gibi mesleki çalışmalar yürütmektedir.

- APICS Üyeliği, sınavları ve kitap satışı LODER tarafından gerçekleştirilmektedir. LODER, APICS eğitimleri düzenlememektedir.

LODER kanalıyla APICS üyesi olmak mümkündür. APICS üyesi olacaklara LODER üyeliği de verilmektedir. APICS üyeliği için ana sayfadaki "Üye Ol" kısmına girilerek formu doldurmalısınız.

APICS / LODER üyelik bedelleri aşağıdaki gibidir:

Profesyonel üye 220$ (Not: Bu ücrete APICS ve LODER üyelikleri dahildir. Diğer üyelik tipleri ABD içindir, Türkiye'de geçerli değildir.)

Sınav ücretleri aşağıdaki gibidir:

APICS SINAVINA GİRMEK İSTEYENLERİN DİKKATİNE :

APICS / LODER üyelik bedelleri aşağıdaki gibidir:

Profesyonel üye 220$ (Not: Bu ücrete APICS ve LODER üyelikleri dahildir. Diğer üyelik tipleri ABD içindir, Türkiye'de geçerli değildir.)

Sınav ücretleri aşağıdaki gibidir: (Not: Fiyatlar APICS tarafından değiştirilebilmektedir. Kargo ücretleri dahil değildir. %18 KDV ve gerekli diğer vergiler ekstradır.)

 

Ürün

Üye olmayan

APICS Plus üye

CPIM PART 1

Part 1 Learning System

$545

$395

Part 1 Exam

$645

$495

CPIM PART 2

Part 2 Learning System

$645

$495

Part 2 Exam

$645

$495

BUNDLE

Part 1 Learning System + Exam AND Part 2 Learning System + Exam

N/A

$1,680*

 

CSCP (Tedarik Zinciri Profesyoneli Sertifikası) Sınavı

APICS Üye:           $1,050.00

Üye olmayan:        $1,300.00

Retake:                    $450.00

 

CSCP Eğitim Seti

APICS Üyeleri                       995$

APICS Üye olmayanlar       1340$   


Powered by Aqvatech