3.Bowling Turnuvası 99
 • 3.Bowling Turnuvası
 • 09.02.2017 18:00 Organizasyon
 • Lojistik Derneği, (LODER) 4PL Danışmanlık ve Lojistikcilerinsesi.biz haber sitesinin ortaklaşa düzenlediği 09.02.2017 tarihinde Lojistik Sektörü çalışanlarının katıldığı “Bowling Turnuvası” düzenlendi.

  Turnuva, Mecidiyeköy Profilo Avm Time Out Bowling salonunda yapıldı.

  13 takımın yarıştığı, 65 Lojistik çalışanımızın yarıştığı, seyirci ile birlikte 100’e yakın lojistik çalışanımızın katıldığı güzel bir yarışma gerçekleşti.

  Birinciliği WE KİNGS takım adıyla katılan Schenker Arkas, İkinciliği ONE TEAM takım adıyla katılan Ekol Lojistik, Üçüncülüğü Efendi Bowling takım adıyla katılan 4PL Danışmanlık firmaları törenle madalyalarını aldılar.

  WE KİNGS takım adıyla katılan Schenker Arkas firmasına, ayrıca birinciliği nedeniyle Kupa’da takdim edilmiştir.

  Bireysel’de en çok sayı atan ONE TEAM takım adıyla katılan Ekol Lojistik firmasından Sn. Sinan AÇIKGÖZ birinci oldu, İkinci sıralamada Efendi Bowling takım adıyla katılan 4PL Danışmanlık firmasından Sn. Serkan YAZGAN, Üçüncülük sıralama da ONE TEAM takım adıyla katılan Ekol Lojistik firmasından Sn. Alper GÜRLER almışlardır.

  Heyecanlı ve coşkulu geçen Bowling turnuvasına katılan Lojistik çalışanlarına ve firma yetkililerine bu vesile ile tekrar teşekkür ederiz.

 • Mecidiyeköy Profilo Avm Time Out Bowling Salonu

 • Etkinliğe Katılmak İstermisiniz ?

  Adınız soyadınız ve eposta adresinizi yazarak etkinliğe dahil olabilirsiniz.

Eğitimlere Katılmaya Hazırmısın ?

Uzman kadromuz ile sizlere lojistik ile ilgili eğitimler

EĞİTİMLER